Vende vakante pune

Mandala - schenkt der Seele heilende Energien G. Home Njoftime, Vende Vakante Pune Studio e Vleresimit të Pasurive të Paluajtshme, kërkon të shtojë Staf të kualifikuar pranë kësaj Studio. Aplikime për pozicion vakant pune për vitin akademik 2017-2018 Gjithashtu konferenca, vende pune, kuadër ligjor dhe gjithçka tjetër për fushat në fjalë. PËR VENDE VAKANTE PUNE PËR PERSONEL AKADEMIK . Gjermani: 48 mijë vende të lira pune, mundësi për shqiptarët. Portal Pune - Lider ne punesim Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Vende Vakante 803 pozicione pune 803 vende pune vakante për studentët, si mund të aplikoni. info eshte platforma falas per marketing, reklama, njoftime, vende pune, shtepi, prona, kurse, apartamente, punesime, auto, biznesi, internet, shitje, blerje Nese asnje prej vendeve vakante te listuara, nuk eshte i pershtatshem per ju, ose nese nuk ka vende te lira vakante, atehere ju mund te dergoni aplikimin tuaj tek ky link. Pozicionet janë ndarë sipas këtyre kategorive: 1- për trupën eNë administratën publike do të punësohen 1. E dinte edhe Berisha,Nano “viktima” - Duration: 8:21. Ju mund të shihni të gjitha njoftimet për vende të lira pune në kompaninë tonë duke klikuar Pozicioni: Agjent shitjesh Departamenti: Qyteti: Tirane, Durres, Fier, Vlore, Shkoder, Elbasan, Korce dhe Gjirokaster Pershkrimi: Kompania Agna Group kerkon te punesoje nje person ne pozicionin Agjent Shitjesh Për tu regjistruar dhe për të aplikuar për pozicione pune në institutionet e administratës shtetërore, pjesë e shërbimit civil kliko këtu. 2. Sipas Lames janë 200 vende pune që do të plotësohen, pak ditë pasi u miratua VKM-ja që on numrin e punonjësve me kontratë që mund të punësojë çdo institucion dhe në këtë kuadër edhe institucionet e pronësisë. Vende Vakante Albanian University 2017 - 2018 në Psikologji Klinike”, 1 pedagog me gradën Dr dhe eksperiencë pune në këtë profil. February 16, 2018. Gjej punë, kur dhe ku të duash! Subscribe. Dragoi 2015 Security ofron vende pune ne Tirane, Shkoder dhe Lezhe. September 5, 2018. Fakte 06/07/2018 Aktuale. Shpallje për pozicionin Specialist, Jurist” në Drejtorinë Juridike në Bashkinë Vlorë 50 mijë vende pune në Gjermani, këto janë kriteret për aplikim. Gjykata Kushtetuese e Republikes se Shqiperise njofton, se kerkon te plotesoje ne administraten e saj dy vënde pune vakante në mënyrë të përkohshme në pozicionet: Kriza Kushtetuese, 6 kandidatë për dy vende vakante. Nëqoftëse jeni një user i Tiranë, Shqipëri (1 dhjetor, 2011) – Banka Kombëtare Tregtare (BKT) është vlerësuar me çmimin “Banka e Vitit 2011 për Shqipërinë” nga The Banker paditës: keshilli i ministrave i republikes se shqiperise: i paditur: agjencia e trajtimit te pronave ; zyra vendore e regjistrimit te pasurive te paluajtshme Vende pune › Konkurse. BKT ofron shanse të barabarta punësimi Ju mund te kërkoni dhe aplikoni për mundësi punësimi nga kjo faqe. 01. Edhe diploma “Bachelor” duhet të jetë në të njëjtën fushë. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. Vende Vakante Banka e Bashkuar e Shqiperise-(UBA Bank), prej vitesh ofron mundesi reale per karriere dhe nje mjedis pune mjaft te pershtatshem per te gjithe punonjesit. NJOFTIME PUNE. 2019 Njoftim mbi përfundimin e procedurave të ndjekura për përzgjedhjen e kandidatëve fitues Tiranë, më 08. Politician. SHPALLJE PËR LEVIZJE PARALELE DHE PËR PRANIMIN NË SHËRBIMIN Nr. Ministrja e Inovacionit dhe Administratës Publike, Milena Harito, tha dje se kanë nisur procedurat e konkursit për 760 vende të shpallura vakante prej Këshillit të Ministrave. Në kategorinë e profesioneve të cilat konsiderohen shumë të thjeshta, ka rreth 147 mijë vende të lira pune. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI PER MIRMBAJTJE RRUGE - Salillari. 12/04/2018 in Komuniteti. > Kreu > Vendet Vakante. Ftojmë Vende vakante në Crédit Agricole. Vendet vakante janë për krerët në Drejtorinë e Privatizimit, në Drejtorinë e Politikave Elektro-Energjetike, në Drejtorinë e Standardeve Minerare dhe Industriale dhe në Drejtorinë e Bashkëpunimit Ekonomik. Ftojmë të gjithë të Vende pune në administratë, pozicionet vakante në SHISH, Gardë, ministri 3. Albania: Vende vakante! Jeni të interesuar dhe motivuar për t'iu bashkuar stafit tonë ne Bucimas dhe Pogradec? N. VETTINGU/ Komisioni i Kualifikimit shpall 11 vende pune, ja postet dhe kriteret Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, shpall vendet vakante për pozicionet: Formular vetëdeklarimi “Për zbatimin e ligjit nr. “Ne do të vazhdojmë të mbështetemi te profesionistët e huaj”-deklaroi Angela Merkel në Bundestagun gjerman, duke mbrojtur kështu politikat e saj pro emigracionit. Edhe diçka, të gjithë aplikimet duhet të dorëzohen brenda datës 31. Jam Një Pozicionet vakante/Krijo profilin e karrierës Vende të lira . Qarku. Vende "Tirana, Albania" vendet vakante specialist dhe të barazvlefshëm. Nëse jeni duke kërkuar një vend pune atëherë bëni mirë të nxitoni. al Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs ekonomist jurist farmacist financier profesor menaxher. PROFESIONISTI - AGJENCI PUNESIMI - Celesi Yellow Pages - Agjencia e Punësimit “Profesionisti” pjesë e “Çelësi Media Group”, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Ne po ju tregojmë se çfarë kërkohet dhe kushtet që duhet të përmbushni për të aplikuar. Banka Societe Generale Albania sh. Po ashtu, 510 vende vakante janë shpallur për nëpunës të kategorisë ekzekutive. Ka Qeveria shqiptare ka miratuar planin vjetor për vitin 2018 për punësimet në administratë. By. Leave a Reply Cancel reply. Për vitin 2015, do të zhvillohen konkurse për 760 vende vakante, për të cilat pritet të marrin pjesë në testim mijëra kandidatë. Albania hap pozicionet përKQZ bëri me dije sot se janë hapur 337 vende të lira pune. Mundësi punësimi në Zyrën Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit ShëndetësorPortal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs Aplikoni për Punë . shpall 3 vende vakante për Per momentin nuk ka vende te lira pune. 073 vende në administratën shtetërore, të cilat qeveria mendon t’i plotësojë me rekrutime të reja gjatë këtij viti. Mirësevini në faqen e Universitetit Politeknik të Tiranës. a, eshte nje mundesi e mire punesimi dhe i kushton vemendje te veçante politikave te zhvillimit dhe kompensimit te Aplikoni për Punë . Njoftime për vende të tjera të lira pune. 04. Professional Service. Qarku i Elbasanit. Gjermania mbi 35 mijë vende të reja pune në shëndetësi, kërkon infermierë nga Kosova dhe Shqipëria “Vetëm 28 konkurrues ka për çdo 100 vende vakante Rreth 48. Tags: administrate mesues pune valante Vende. Lista me vendet vakante është publikuar në Fletoren Zyrtarë, ku përcaktohen Ne zbatim te ligjit 152/2013 "Per nepunesin civil", Bashkia Kucove shpall vende te lira pune ne sherbimin civil. al - “50 vende pune për studentët nga Universiteti Bujqësor” Nuk mund te gjej asnje njoftim! 1; Punës profesionistin, profesionistit punën! Shumica e vendeve vakante ndodhen në Gjermani dhe ofrojnë një kontratë të përhershme pune me kohë të plotë. Nëqoftëse për momentin nuk kemi një pozicion që lidhet me aspiratat tuaja për karrierë, në formën e aplikimit mund të zgjidhni opsionin “Dua të merrem në konsideratë për vende vakante në të ardhmen” në këtë mënyre ju do të informoheni me email për të gjitha pozicionet e lira qe do te hapen në të ardhmen. Lidhje ⇒ Ministria e Shëndetësisë ⇒ Si je? Kerkohet Punonjes me kualifikim pune; Qarku. Apliko Tani! Do të jesh pjesë e stafit akademik të UET? Apliko Tani! Universiteti Europian i Tiranës synon të zgjerojë stafin e tij akademik në fushat: E Drejtë Biznesi E Drejtë Civile . Më konkretisht, janë shpallur 250 vende vakante për drejtues të nivelit të lartë, të mesëm dhe të ulët. shpall konkursin e hapur për pozicionin “Drejtor Rajonal” të drejtorive rajonale, përkatësisht në: Shpallje per vende vakante" Keyword Found Websites Listing Keyword-suggest-tool. Shpalljet për pozicione pune vakante në Agjencinë pë Zhvillim Bujësor dhe Rural gjenden në faqen zyrtare të DAP (Departamenti i Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs Sikur do dilnin 300 000 vende pune apo e kam gabim? Me sa duket aty nga viti 2050 do te plotesohet ky premtim kur edi te jete duke pikturuar ne kopshtet e shen palit dhe milena duke rritur sternipat po pati. Redaksia Lexo. 30 vende vakante për pozicionin infermier. Drejtoria e Shëndetit Publik Devoll, (tre vende vakante) si më poshtë: • 1 (një) mjek, në pozicionin e Drejtorit të Qendrës Shëndetësore Poliklinika Bilisht. Ministrja e Inovacionit dhe Administrates Publike, Milena Harito Në mbledhjen e Komisionit Parlamentar të Reklamat. Find a job near you. • 1 (një) mjek anestezist-reanimator. Faqe: 1. com është një zgjidhje për këdo që kërkon një punë afatgjatë, për faktin se punët e ofruara janë vërtët cilësore dhe të organizuara 2107 - Durrës, Fier - Lloji i diplomës "Shkenca Ekonomike/Shkenca Juridike/Shkenca Inxhinierike/Kimi/Punë Sociale", niveli minimal i diplomës "Master Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs Kosova Merre Pune, Punesim, Puna, Dua Pune, Ofroj Pune, Jap Pune, 11 Vende Pune të lira pune. Follow Kompani 775 vende vakante/ Policia hap dyert për studentët me rezultate të larta. Sipas njoftimit në Tiranë do të jenë plot 440 vende pune të lira për studentët ndërsa në Qarkun e Vlorës do të jenë të lira 48 vende pune. Shpallje për pozicionin Specialist, Jurist në Drejtorinë Juridike në Bashkinë Vlorë Deri në 31 janar të këtij viti, mjekët e përgjithshëm dhe ata specialistë kanë të drejtë të aplikojnë për vend pune në qendrat shëndetësore. 1073 vende pune në administratën publike, 3 profesionet më të kërkuara. Tirane, Ofroj vend pune shofer kamioni (vetshkarkues). Gjermania ka ofruar mundësi punësimi, duke shpallur 50 mijë vende të lira pune. Por 28 vende të lira mundësohen edhe në Kryeministri dhe digasteret e tjera. vende vakante pune13 orë më parë vende pune vakante. Administrative. Akti: 11112-00359-00-2019 (Ardhur prej: Gjykata shkallës së parë Korçë) AGRON MEHMETLLARI dhe T. Mijëra vende pune në Gjermani, si aplikohet Posted on 23 Tetor, 2016 09:11 by TemA Online in Aktualitet , Sociale with 5 Comments Mjafton një zanat për të depërtuar në tregun gjerman të punës. Një delegacion i Departamentit të Administrimit të Shërbimit Civil i Ministrisë së Administratës Publike të Republikës së Kosovës, qëndroi në Tiranë, ku u pritën nga kolegët e Departamentit të Administratës Publike të Shqipërisë. Në Qarkun e Kukësit pozicionet vakante sipas lajmërimit të DAP do të jenë 24, pasur nga Qarku i Lezhës me 15 vende pune të lira dhe Qarku i Shkodrës me 67 vende të lira. Ministri u shpreh se këto procedura do të përshpejtohen. February 7, 2018. I kam lexuar dhe pranuar kushtet e marrëveshjes. Vendim i Rektoratit të Universitetit të Tiranës, d atë 11. Ketu mund te gjeni vendet vakante te punes ne sektoret e energjise vende pune NJOFTIM PËR MBYLLJE PROCEDURE PRANIMI NË SHC, NËPUNËSI NË KATEGORINË EKZEKUTIVE (378 kB) Njoftim për mbyllje procedure lëvizje paralele pas vlerësimit paraprak për pozicionin: Specialist/ Jurist-Sektori juridik, Bashkia Mirditë (243 kB) Posto ofertë pune Filtro konkurset Posto shpallje FALAS. 75-1. Rreth 300 serbë kanë aplikuar për 70 vende pune në Ushtrinë e Kosovës. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. Njoftime falas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune Kontrolli i Lartë i Shtetit shpall konkurse për vende të lira pune, si vijon :Sa i përket portalit duapune. UN Women Albania. Shumica e vendeve vakante ndodhen në Gjermani dhe ofrojnë një kontratë të përhershme pune me kohë të plotë. - punaime. Ekonomia tetor 23, vendet vakante online. vende vakante pune UNITED BANK OF ALBANIA (UBA) is seeking to employ a qualified, energetic and responsible candidate to work in its Head Office in TIRANA , in the following position: Recepsionist. 19:53 - 10 Shtator, 2018. Nëqoftëse jeni një user i Shpallje vend vakant ne pozicionin Specialist ne sektorin e Marredhenieve me Jashte dhe Studimeve. Në fillim të këtij viti Ministria hapi aplikimet për 420 vende të lira pune si infermierë, fizioterapistë dhe teknikë imazherie në të gjitha qendrat shëndetësore dhe spitalet publike, ku 3443 kandidatë nga e gjithë Shqipëria aplikuan për këto vende pune. Tabela e mëposhtme, është marrë nga kjo drejtori si rrjedhojë e bashkëpunimit ndërmjet zyrave në mënyrë që ti vijmë në ndihmë të gjithë punëkërkuesve potencial. Kolegji i Posaçëm i Apelimit, pranë Gjykatës Kushtetuese ka shpallur disa vende vakante. Hapet thirrja për aplikime për bursa në Universitetin West Attica, për stafin akademik të Universitetit të Tiranës në kuadër të Programit Erasmus + KA 107. Shërbimi Spitalor Bulqizë, (tre vende vakante) si më poshtë: • 1 (një) mjek okulist. Ndërkohë që çdo ditë shtohen regjistrimet në portal, mësuesit që janë në kërkim të një vendi punë ende nuk dinë se sa vende janë realisht vakante. Vende pune › Konkurse Marrëveshje për Shërbime të Veçanta Hape (PDF) Inxhiniera (Arkitekturë, Ndërtimtari, Hidro, Makineri, Elektro) Kolegji i Posaçëm i Apelimit shpall 4 vende vakante – Detajet dhe afatet e aplikimit. Vende Vakante: Nëse jeni energjik, bashkëpunues, ju pëlqen t’i mësoni gjërat duke filluar nga baza dhe nëse dëshironi të jeni pjesë e një ambienti profesional, atëhere Qeveria ka shpallur 760 vende vakante në administratën publike gjatë vitit 2015. Për këtë janë vetëm 2 kushte bazë, raporton oranews. Vende pune ppgoval, njoftim për vënd pune të lirë në administratë në pozicionin “specialist të projekteve, ne sektorin e studimeve, projektakteve normative, analizës,kërkimeve dhe Shpallen të lira 127 vende pune në administratën publike October 13, 2014 17:30 Departamenti i Administratës Publike ka shpallur 127 pozicione vakante. HAPET FILIALI ME I RI I CONTACT TR Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania. NJOFTIM. Mësimdhënie në tre ciklet e studimit BA/MA/DR 2. Ref Job number: #005 BSA# Job Title: Business Sales Advisor Paraqitja në një intervistë pune në Nëqoftëse për momentin nuk kemi një pozicion që lidhet me aspiratat tuaja për karrierë, kliko mbi butonin “Aplikim i Përgjithshëm” për të krijuar një llogari dhe në formën e aplikimit mund të zgjidhni opsionin “Dua të merrem në konsideratë për vende vakante në të ardhmen” në këtë mënyre ju do të informoheni me email për të gjitha pozicionet vakante që do Vetëm në rast se nga këto pozicione, në përfundim të procedurës së lëvizjes paralele, rezulton se ende ka pozicione vakante, ato janë të vlefshme për konkurrimin nëpërmjet procedurës së pranimit në shërbimin civil për kategorinë ekzekutive. Vende të lira pune për pedagogë në UET. com Dap vende vakante punesimi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe dap vende vakante punesimi, njoftime pune ne tirane dhe gjithe shqiperine . 1- njoftim per vend te lire pune Gjirokaster 1 - Përgjegjës në Sektorin e Kujdesit Shëndetësor Parësor Spitalor. Community Organization. Vende Vakante Posted in Karriera Banka e Bashkuar e Shqiperise-(UBA Bank), prej vitesh ofron mundesi reale per karriere dhe nje mjedis pune mjaft te pershtatshem per te gjithe punonjesit. Më shumë rreth POLIS klikoni këtu . Home » Rreth Nesh. kohajone. shpallje Specialist i Pyjeve në Lumas 21. vende te lira ne administrate Kuvendi shpall tre vende vakante për Këshillin Drejtues të RTSH-së, procedurat që duhet të ndjekin kandidatët Librezë pune ose vertetime te tjera që Ministria e Shëndetësisë shpall 53 vende vakante për mjekë dhe infermierë, aplikimet deri në 31 gusht kandidatët e interesuar për këto vende pune duhet Njoftim Publik – Vende Vakante, 11 Drejtoritë Rajonale 17-10-2017 Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike Sh. Vende Vakante Kryepecialist i Trajnimit dhe Zhvillimit – Njesia e Trajnimit & Zhvillimit/ Divizioni i Burimeve NJerezore 2 Specialist i Biznesit SE - Zona e Jugut/ Lushnje & Vlore - Departamenti i Biznesit SE 1. Nga një vëzhgim i njoftimeve, konstatohet se 76 prej këtyre vendeve të shpallura gjatë Aplikoni për Punë . Te kete mbi 5 vjet eksperience pune ne fusha te njgashme, (agjensi imobiliare ose kompani ndertimi) Te njohe shume mire nje gjuhe te huaj. Autoriteti i Mediave Audiovizive, me anë të një njoftimi për shtyp ka lajmëruar për vende vakante në kuadër të Vettingut, dhe Reformës në Tërësi. duapune. Qarku i Elbasanit . NJOFTIME PUNE - SPECIALIST INXHINIER NDERTIMI. Kandidatët për këto vende pune duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme: Welcome to Vend Pune : 100% Job Board. 04. FIM - Energjitikë, vende vakante. PUNA . Forgot password? Registration. al. 21/02/2018 - 16:08 Kandidatët duhet të kenë 15 vjet përvojë pune si gjyqtarë, prokurorë, avokatë Deklaratë e Senatit Akademik të Univerisitetit të Tiranës, datë 14. Vende vakante. Çfarë specialistë kërkohen. com/2018/09/10/shpall-2-vende-vakante-kriteret-dhe10-9-2018 · Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shpall 2 vende vakante – Kriteret dhe afati i fundit për aplikim. ikub. Vende të lira pune. 1. 138/2015 “Për garantimin e integritetit të personave që zgjidhen, emërohen ose ushtrojnë funksione publike”. Home / Karriera / Vende të Lira Pune. Njoftime falas eshte celesi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira pune 2018 Home > Kariera > Vende Vakante : Vizioni dhe Vlerat: Politikat e Punësimit: Vende Vakante : Ankande: Përllogaritje e Kredis Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, (450 vende të lira)Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. 19:53 letërnjoftim, librezë pune 2-11-2017 · Kolegji i Posaçëm i Apelimit shpall 4 vende vakante – Detajet dhe afatet e aplikimit. Aktualisht Ministria e Shëndetësisë ka hapur zyrtarisht garën për rreth 220 vende vakante në 12 qarqe të vendit. Qeveria ka miratuar vendimin që përcakton se numri i vendeve vakante të planifikuara për rekrutim gjatë vitit 2017 në institucionet e administratës shtetërore, pjesë të shërbimit civil, do të jetë gjithsej 1082. 50 KB . Njoftim për vende të lira pune në zbatim të CENS-it të Popullsisë dhe Banesave 2020- Koordinator i Projektit për CENS-in e Popullsisë dhe Banesave 2020 (1 pozicion) - Shtyrje afati për aplikime Koordinator i Projektit për CENS-in e popullsisë dhe Banesave 2020 (1 pozicion) Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Të dhenat personale Njoftime për vende të tjera të lira pune. elbasan . 2019 Njoftim i përfundimit të procedurave të ndjekura për përzgjedhjen e kandidatëve fitues Njoftim për vende të lira pune Universiteti i Mjekësisë, Tiranë shpall konkursin për 1 (një) vend pune për punonjës mësimor në Fakultetin e Mjekësisë Dentare . Aktualisht ju njoftojme për pozicionet e mëposhtme: Njoftime pune ne Tirane dhe gjithe Shqiperine-vende vakante Vende vakante per kategori te ndryshme dhe oferta pune profesionale online. shpall 3 vende të lira për ndihmës magjistrat në Njësinë e Shërbimit ligjor pranë kësaj gjykate. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset Vende Vakante. 30. Z-Z Group kerkon te Kontrolli i Lartë i Shtetit shpall konkurse për vende të lira pune, si vijon :Njoftim për vende të lira pune në zbatim të CENS-it të Popullsisë dhe Banesave 2020. 2017 pranë institucionit të KPK-së. Nëqoftëse jeni një user i Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs Departamenti i Administratës Publike ka shpallur 127 pozicione vakante. vendet vakante specialist dhe të barazvlefshëm. Mbi 50 mijë biznese kërkojnë punonjës, ka 10 mijë vende të lira pune, profesionet që duhen Mbi 50 mijë biznese janë në kërkim të punonjësve të ndryshëm përmes faqes zyrtare të Shërbimit Kombëtar të Punësimit, puna. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, shpall vendet vakante për pozicionet: Në panairin e punës në Durrës që u hap për të dytën herë, ofrohen 1047 vende të lira pune të të gjitha kategorive e profileve. pdf - kerkese padi shembull pdf omehoesyes zyrtare kerkese per pune at askives si te shkruaj nje posted on 09-mar-2017 . com Keyword-suggest-tool. November 8, 2017. Punonjës mësimor në Departamentin e Ortopedisë Stomatologjike në Fakultetin e Mjekësisë Dentare ( 1 vend pune) Lëreni të zbrazët këtë fushë, nëse jeni qenie njerëzore: KALENDAR. Kreu i qeverisë ka njoftuar qytetarët se janë të lira 24 vende pune në poste të tarta, drejtorë burgjesh. Zonja Harito tashmë janë shpallur konkurset për vendet vakante në administratë. Kjo e fundit ka përgatitur strukturën e pagave të anëtarëve, pas miratimit të së cilës u takon Mënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të punës dhe mundësitë e trajnimit në Shqipëri Oferta punësimi në 65 qytete të 16-1-2019 · Dokumenti Sekret/ Fatos Klosi e dinte se Azem Hajdari do vritej. Ministrja e Inovacionit bëri të ditur edhe numrin e ri të vendeve të lira të punës në nivel specialistësh, ku sipas saj “675 vende vakante janë të hapura në nivelin bazë, pra në nivel specialistësh, që do të thotë këto vende pune janë të hapura për të gjithë ju. 073. Adresa. Vende Vakante Njoftim fituesi Njoftim mbi rezultatet e verifikimit paraprak të kandidatëve për procedurën e konkurrimit: “Pranim në shërbimin civil në kategorinë ekzekutive” Job in Albania / Oferta pune të huaja në Shqipëri. Si u krijuan këto vende vakante? 27/07/2018 Uji Spring dhe OKB sëbashku në mbështetje të objektivit 3, “Shëndet të mirë dhe Mirëqenie" Më shumë Sipas Lames janë 200 vende pune që do të plotësohen, pak ditë pasi u miratua VKM-ja që përcakton numrin e punonjësve me kontratë që mund të punësojë çdo institucion dhe në këtë kuadër edhe institucionet e pronësisë. Në këtë kategori mund të publikoni njoftime për vendet vakante të kompanisë tuaj. Ka profesione të ndryshme që kërkohen, që në 50 mijë vende pune në Gjermani, këto janë kriteret për aplikim. . Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Krijo një alert! Posto shpallje FALAS; Project administrative assistant Janë 1. 01 janar 2019 10:49 . Your email Njoftime për vende vakante. Nëse dëshironi ju mund të dërgoni CV tuaj për mundësite e ardhshme pranë MCA duke plotësuar formën “Dërgo CV”. Vende Vakante në Qendra Shëndetësore Më shumë black white green blue red orange yellow naviN. Këtu gjeni të Bashkia Pogradec – Shpallje vende të lira pune · ergys isufaj Bashkia Kuçovë – Shpallje vende vakante. Vende pune vakante ne fusha te ndr Tiranë, Albania. S. Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika · portalpune. Këto vende pune janë të ndara në katër kategori sipas sektorëve përkatës. Vende të lira pune/ Punonjës Social, Psikologë dhe Përkthyes. dhe plotësimin e vendeve vakante aty, Berisha ka treguar që Komuniteti POLIS mbledh studentë nga 5 vende të rajonit dhe stafit nga 22 vende të botës. P. letërnjoftimi, libreze pune) origjinale ose të Per te aplikuar per vende pune prane AQSCERT, mjafton te dergoni CV tuaj sebashku me dokumentacionin shoqerues te saj prane sektorit te zhvillimit, kerkimit dhe administrates dhe ai sebashku me stafin teknik te sektorve te tjere do te vleresoje mundesine e perzgjedhjes ne nje nga sektoret e AQSCERT. Vende pune Tiranë, më 09. Twitter. Simple, fast and efficient - Albania Restoranti Kolonat (Fast-Food -Piceri) ofron vende pune: Punonjes Fast-Food-i dhe Kasiere Stay signed in. Z-Z Group kerkon te vende te lira pune 2018 per kategori te ndryshme dhe oferta pune profesionale online. Një pjesë e mirë e vendeve vakante u përkasin posteve drejtuese, ndërkohë nuk mungojnë as ato për specialistë të rangjeve të ulëta. Vendet vakande jane ne pozicionet si: Mjeshter ndertimi Elektricist Hidraulik Kushtet qe duhet te plotesojne kandidatet: Te kete eksperience pune mbi 5 vjet Te dij te beje punime druri, shtrim pllakash, strukturime, insatlime elektrike civile dhe industriele, te montoje panele fotovoltaike, te montoje kaldaja, kondicionere,… 4 vende të lira pune si Specialist në Zyrën e Tatim Taksave në Komunën Kashar. Pozicioni i punës: 1. 2017 . com. “Vetëm 28 konkurrues ka për çdo 100 vende vakante”, tha Vende të lira pune në administratë, ja çfarë kërkohet Departamenti i administratës publike në Shqipëri ka shpallur 80 vende të lira pune. vende pune. AL . Marrëveshje për Shërbime të Veçanta Hape (PDF) Inxhiniera (Arkitekturë, Ndërtimtari, Hidro, Makineri, Elektro) Vende Pune. Shpallje te reja per pune. SHËRBIMET QË OFRON MPMS-JA PËR QYTETARËT E KOSOVËS Hapen qindra vende pune në administratë, ja pozicionet vakante në të gjithë Shqipërinë Këshilli i Ministrave ka miratuar gjatë mbledhjes së sotme të qeverisë vendimin për hapjen e mbi 1 mijë vendeve vakante pune në Administratën Publike. Lista me vendet vakante është publikuar në Fletoren Zyrtarë, ku përcaktohen Qindra vende pune të lira në administratën publike, e tregoi qeveria Në bazë të vendimit të qeverisë vendet vakante të punës në administratë janë të Qindra vende pune të lira në administratën publike, e tregoi qeveria Në bazë të vendimit të qeverisë vendet vakante të punës në administratë janë të Klubi I Prodhuesve Te Kosoves Prishtin Kerkoj pune ne zvicerr 1 € Vende te lira pune ne Gjermani - shitese ndihmese Punësim, Prishtin kerkes per pune te ndryshme ne zonen e vlores,ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time. Vendet Vakante Vende Vakante Ne zbatim te ligjit 152/2013 "Per nepunesin civil", Bashkia Kucove shpall vende te lira pune ne sherbimin civil Tirane, kerkohet Shofer kamioni patenta CE DF Trailers, Tiranë. Mënyra më e thjeshtë për gjetjen e informacionit mbi vendet e lira të punës dhe mundësitë e trajnimit në Shqipëri Oferta punësimi në 65 qytete të Shqipërise, CV nga punëkërkues të interesuar, informacione të ndryshme, të gjitha këto në rrjetin kombëtar të punësimit. Shpallje për lëvizje paralele dhe pranim në shërbimin civil në kategorinë ekzekutive e premte, 10 korrik 2015 21:18 Për pozicionin e punës të shpallur nga Departamenti i Administratës Publike në website < dap. Information Security Specialist / Senior Specialist. Agikons > Vendet Vakante. Paga është e kenaqshme. al. - Koordinator i Projektit për CENS-in e Popullsisë dhe Banesave 2020 (1 2107 - Durrës, Fier - Lloji i diplomës "Shkenca Ekonomike/Shkenca Juridike/Shkenca Inxhinierike/Kimi/Punë Sociale", niveli minimal i diplomës "Master Vende vakante pune. Vënde të lira pune - 2018. 2017. Cilat janë profesionet më të kërkuara? vendet vakante online. Facebook. al Vende Vakante Albanian University 2017 - 2018 në Psikologji Klinike”, 1 pedagog me gradën Dr dhe eksperiencë pune në këtë profil. Si mund te aplikoni për një Vend të Lirë të Shpallur ne administraten publike. Punë në administratë? 1073 vende vakante. “Vetëm 28 konkurrues ka për çdo 100 vende vakante”, tha 15 vende të lira pune në një prej drejtorive më të rëndësishme në vend janë shpallur sot. p. Shtyp Email Deri tani, sa ka qenë interesimi për këto vende pune? Nëse shkojmë te viti 2016, ne kemi pasur rreth 17 mijë aplikime për rreth 800 vende vakante në administratën publike. docxNjoftime per vende Vakant As. Aplikimi kryhet për vendet e lira në bazë 803 pozicione pune 803 vende pune vakante për studentët, si mund të aplikoni. Ja pozicionet që kërkohen. Vetë kreu i qeverisë, Edi Rama ka shpërndarë në status në profilin e tij në Facebook, ku shkruan se si mund të jeni pjesë e konkurseve. Milena Harito. gov. ikub. k kerkon te punesoje 100 vende pune NJOFTIM PËR MBYLLJE PROCEDURE PRANIMI NË SHC, NËPUNËSI NË KATEGORINË EKZEKUTIVE (378 kB) Njoftim për mbyllje procedure lëvizje paralele pas vlerësimit paraprak për pozicionin: Specialist/ Jurist-Sektori juridik, Bashkia Mirditë (243 kB) Kreu i qeverisë tha se fituesit e këtij programi ashtu si në vitin e kaluar do të nënshkruajnë një kontratë pune 1-vjeçare, ndërsa pjesë tjetër VETTINGU/ Komisioni i Kualifikimit shpall 11 vende pune, ja postet dhe kriteret. 10 Jun 2014 Specialist i Biznesit SE – Zona e Tiranes – Divizioni i SE, Korporatave te Medha e te Mesme. 10 nga 389 oferta pune Nr. - Specialist Fusha e Mjekësisë në Sektorin e Kujdesit Shëndetësor Parësor Spitalor. letërnjoftim, librezë pune 107 vende te lira ne administraten publike,Ja kriteret per punesim. ProPune. com According to "Whois Shpallje. Njoftim fituesi. Vende vakante per 11 jurist ne institucione te ndryshme te administrates shteterore. • 1 (një) mjek obstetër-gjinekolog. Opus Sh. 13:31 - 2 Nentor, 2017. biz", Shpallje is owned by Melosi since 2018. There are no comments yet. Share 3 Tweet 2 Share 1 KRITERET/ Kuvendi shpall 3 vende vakante në Këshillin Drejtues të RTSH Librezë pune ose vertetime te tjera që provojnë përmbushjen e kriterit ligjor të Title: Portal Pune - Lider ne punesim Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Vende Vakante, Rekrutim Janë 1. Në vendim thuhet se, saktësisht janë 1 121 vende të ndarë në katër kategori. Departamenti i Administratës Civile përmes faqes në web, njofton se aktualisht në 9 ministritë, gjenden vende vakante pune. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shpall 2 vende vakante – Kriteret dhe afati i fundit për aplikim. Deri ne: 03/03/2019. 13. Sipas vendimit të Këshillit të Ministrave, janë planifikuar 1073 vende vakante për nëpunësit civilë në administratën shtetërore. Business Sales Advisor. Njoftime falas eshte celesi i suksesit te karrieres tuaj per vende te lira Vende të lira në Administratë Publike. Inxhinier Ndertimi. Vënde të lira pune - 2016. Fields marked with an asterisk (*) must be filled out before submitting. Zyra Rajonale e Punësimit njofton se 342 vende vakante pune. Profesioni Emri i ndermarrjes Qyteti Njesia administrative Sasia VLP Data e fillimit te njoftimit Data e mbarimit te njoftimit Tiranë – Aplikimi i mësuesve që janë në kërkim të një vendi pune në portalin online “Mësues për Shqipërinë” ka arritur në 3285. në përfundim të procedurës së lëvizjes paralele, rezulton se ende ka pozicione vakante, ato janë të Zyrat e ALUIZNI, ZRPP dhe ATP shpallin vendet vakante. merrem në konsideratë për vende vakante në të ardhmen” në këtë mënyre ju do të informoheni me email për të gjitha pozicionet vakante që do . Summaries of vacancies are as follows. paditës: keshilli i ministrave i republikes se shqiperise: i paditur: agjencia e trajtimit te pronave ; zyra vendore e regjistrimit te pasurive te paluajtshme sarande ; pleqesia e fshatit pece Ne kishim një nevojë urgjente për të gjetur njerëz të kualifikuar për pozicione vakante në vështirë për gjetjen e një vendi pune 13-3-2009 · TRING communications has experienced an impressive growth since the start of operations one year ago. Ndaj kemi nxitur gjatë këtyre kohëve sistemin e praktikave. Ka profesione të ndryshme që kërkohen, që në DAP: 1082 vende të lira pune në administratën publike, ja pozicionet Publikuar: 2018-04-19 8:05 pm Departamenti i Administratës Publike do të pranojë në shërbimin civil rreth 1082 nëpunës të rinj, kjo për shkak të vakancave të krijuara. Bëhet fjalë për më shumë se 1 milionë vende pune vakante, shprehen përfaqësuesit e biznesit në vend. 13 orë më parë vende pune vakante. Posted on November 11, 2016 November 11, 2016 by admin. njoftime falas eshte celesi i suksesit te karrieres tuaj per vende vakante, njoftime pune ne tirane dhe gjithe shqiperine . Nëqoftëse për momentin nuk kemi një pozicion që lidhet me aspiratat tuaja për karrierë, kliko mbi butonin “Aplikim i Përgjithshëm” për të krijuar një llogari dhe në formën e aplikimit mund të zgjidhni opsionin “Dua të merrem në konsideratë për vende vakante në të ardhmen” në këtë mënyre ju do të informoheni me email për të gjitha pozicionet vakante që do THE BANKER VLERËSON BKT SI BANKA MË E MIRË NË SHQIPËRI PËR HERË TË NËNTË Tiranë, Shqipëri (29 nëntor 2018) – Banka Kombëtare Tregtare është vlerësuar me çmimin “Banka më e mirë në Shqipëri për 2018” nga “The Banker". Gjermania ka nevojë për mbi 35 mijë vende pune në shëndetësi, kërkohen punëtor nga Kosova . Shtojeni tek preferuarat; Vendose në tabelën e vende vakante per kategori te ndryshme dhe oferta pune profesionale online. A. Kerkoj Pune. Vende të Lira Pune. Ju mund të shihni të gjitha njoftimet për vende të lira pune në kompaninë tonë duke klikuar Pozicionet vakante/Krijo profilin e karrierës Vende të lira . Whois. Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. Blog Ministrisë së Shëndetësisë ka publikuar një tjetër listë me vende vakante për drejtorë, mjekë të përgjithshëm, specialistë dhe infermierë në tre rrethe të tjera të vendit. Vende vakante në Raiffeisen Bank. NJOFTIM PËR VENDE TË LIRA PUNE “SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh. Portal Pune - Lider ne punesim Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Vende Vakante Qeveria shpall vakante 1121 vende pune në administratë Qeveria shqiptare miratoi sot planin vjetor të pranimit për vitin 2016 në institucionet e administratës shtetërore, pjesë e shërbimit civil. Related Post. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt e njoftimeve www. Këshilli i Ministrave vendosi në fund të vitit që shkoi për përcaktimin e planeve të pranimit të punonjësve për institucionet e administratës shtetërore, institucionet e pavarura dhe njësitë e qeverisjes vendore. Agjensia QPBE njofton per 4 (kater) vende te lira pune: 11 vende pune të lira për jurist. h- Të ketë përvojë pune të paktën 3 vite në fushat e mësipërme. 4 vende të lira pune si Specialist në Zyrën e Tatim Taksave në Komunën Kashar. Leke Job in Albania / Oferta pune të huaja në Shqipëri. Posted on March 1, 2017 February 28, Vende vakante per 11 jurist ne institucione te ndryshme te administrates shteterore. Informacioni i publikuar mëposhtë është marrë nga Zyra Rajonale e Punësimit si rezultat i bashkeëpunimit ndërmjet dy institucioneve për t’ju ardhë në ndihmë të gjithë punëkërkuesve potencial. Sipas kërkesave të Departamentit të Shkencave Ekonomike shpallen 4 vende vakante si më poshtë vijon: 4 vende pune për personel akademik me kohë të plotë (Profesorë / Lektorë) në fushat e Financës, Manaxhimit ose ekuivalente. a. 2018 . Hurry! Employment in Albanian banks, vacancies, current situation June 2014 Below you will find a summary of all banks with which they have vacant positions. Faqe 1 nga 1. letërnjoftimi, libreze pune) Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs Departamenti i Administratës Publike ka shpallur 127 pozicione vakante. Kërko vende Konkretisht në rrethin e Vlorës janë 40 vende vakante, në Sarandë janë 24, në Delvinë 4 (kliko këtu për të parë listën) dhe në Kavajë 13 vende të lira (kliko këtu). Vende Vakante Banka Societe Generale Albania sh. KËMBIM I PËRVOJAVE NDËRMJET DASHC-it DHE DAP-it TË SHQIPËRISË. February 5, 2018Konkretisht në rrethin e Vlorës janë 40 vende vakante, në Sarandë janë 24, në Delvinë 4 (kliko këtu për të parë listën) Vende Vakante Pozicion Pune Vakant – SPECIALIST SEKTORI I PROJEKTIMIT Pozicion Pune Vakant – Specialist Sektori i Projektimit; Thirrje per aplikime, Vende të lira pune/ Punonjës Social, Psikologë dhe Përkthyes. a, eshte nje mundesi e mire punesimi dhe i kushton vemendje te veçante politikave te zhvillimit dhe kompensimit te stafit. Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. Ajo pasohet nga ministria e Energjisë me 36 vende bosh, dhe ndiqet nga pas edhe nga ministria e Mbrojtjes me 34 pozicione vakante. Ka Vende pune, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtja Sociale hapin aplikimet – Kërko vendet vakante – Apliko. jashte shteti, Fier · Elbasan · Durres · Korce · Shkoder · Vlore · Berat · Lezhe · Diber · Kukes · Gjirokaster · Tirane Tirane, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI PER MIRMBAJTJE RRUGE - Salillari. Përtej kushteve të zakonshme ligjore, për këto 200 vende pune, keni vetëm dy kushte bazë për të përfituar nga këto kontrata: 1. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt e njoftimevedap vende vakante punesimi ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi Dragoi 2015 Security ofron vende pune ne Tirane, Shkoder dhe Lezhe. Akademia Profesionale e Biznesit me fillimin e vitit të ri akademik 2017-2018 si dhe në përmbushje të misionit të saj mësimor dhe kërkimor shpall vende vakante, për punësim në pozicionin lektorë me kohë të plotë/ose me kohë të pjesshme në Fakultetin e Ekonomisë dhe Fakultetin e Drejtësisë. 21 Janar 2019. Problemi konsiston në faktin se profesionistët e trajnuar shpesh duhet të presin deri në 10 muaj për një vizë pune në Gjermani. Në një vendim të marrë dje, Këshilli i Ministrave deklaron se numri i vendeve vakante të planifikuara për rekrutim gjatë vitit 2018 në institucionet e administratës shtetërore, pjesë të shërbimit civil, është gjithsej 1. Thuajse një muaj pas njoftimit të mëparshëm për vende të lira pune, kësaj here ky institucion kërkon specialist të financës/buxhetit, specialist të burimeve njerëzore, specialist IT, specialist të protokollit/arkivës si edhe dy sekretare pranë Komisionerëve Publikë. Janar 2019; D H M M E P S « Dhj : 1: 2: 3: 4: 5: 6: 7: 8: 9: 10: 11: 12: 13: 14: 15 Po ashtu, në Ministrinë e Ekonomisë janë gjashtë vende të lira pune. si-te-shkruajme-nje-raport-pune. Pamfleti Net 153,128 viewsAuteur: TV1 CHANNELWeergaven: 31Videoduur: 3 minKomisioni i Pavarur i Kualifikimit shpall 2 vende vakante www. Kreu i qeverisë tha se punësimet do bëhen në bazë të rezultateve të notave dhe jo përmes njohjeve apo lidhjeve miqësore e familjare. Ju lutem kontaktoni me suportin tuaj. DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË E PEDAGOGUT 1. al/vende-vakante/shpallje> Për lëvizje paralele dhe pranim në shërbimin civil në kategorinë ekzekutive. Kjo faqe nuk mund të aksesohet për momentin. Language Albanian Njoftim per vende te lira pune. Overall job definition : The Account Manager is responsible for creating, developing and maintaining the relationship with the SE client. Posted by admin2 / in Vende vakante category DOKUMENTET E BASHKANGJITUR – Ekspert Turizmi Shkarko Dokumentin Po të bëjmë një retrospektivë do të shohim se ndarja e parë territoriale, pas shkëputjes nga Perandoria Otomane është bërë në vitin 1923 dhe Krahina e Roskovecit është inkuadruar si njësi më vete nën emërtimin “Komuna Tregu i Frasherit”. K. Rreth 100 kandidatë zhvilluan sot testimin me shkrim për 7 vende vakante. Mundësi punësimi në Zyrën Bashkia Fier shpall vende te lira pune per: "Drejtoria e hartimit te projekteve per investimet e huaja dhe vendase" Drejtoria e Zyres se Projekt-Propozimeve per Grante – Pershkrimi I pozicioneve te punes: Kjo drejtori do te perbehet nga nje drejtor dhe kater specialiste. DAP bën publike 101 vende pune në administratë. Drejtoria e Q. Restoranti Kolonat (Fast-Food -Piceri) ofron vende pune: Punonjes Fast Edhe në OSHEE ka vende të lira pune 17 Tetor, 2017 11:00 am Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka shpallur të hapur konkursin për 11 vende vakante pune pranë këtij institucioni. We have surpassed our targets by providing top quality services 2-1-2019 · Lista - vende pune vakante ne fusha te ndryshme. 2 vende të lira pune, Specialist Zyra e Menaxhimit dhe Mbrojtjes së Tokës në Komunën Kashar. 3N1 (3in1) is a high quality service delivering Internet connection, Telephone and Digital Cable TV to your home via the innovative Coaxial Cable. Nëqoftëse jeni një user i Tiranë, Shqipëri (1 dhjetor, 2011) – Banka Kombëtare Tregtare (BKT) është vlerësuar me çmimin “Banka e Vitit 2011 për Shqipërinë” nga The Banker paditës: keshilli i ministrave i republikes se shqiperise: i paditur: agjencia e trajtimit te pronave ; zyra vendore e regjistrimit te pasurive te paluajtshme Vende Vakante. Vetëm në rast se nga këto pozicione, në përfundim të procedurës së lëvizjes paralele, rezulton se ende ka pozicione vakante, ato janë të vlefshme për konkurrimin nëpërmjet procedurës së pranimit në shërbimin civil për kategorinë ekzekutive. Sipas Gazetës Shqiptare në Ministrinë e Arsimit ka plot 13 vende bosh, mes të cilave dy drejtorë dhe 11 specialistë për arsimin. 480 vende vakante pune janë negociuar vetëm nga zyrat e Vende të lira pune në shëndetësi, si mund të aplikoni Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastrliu bëri me dije sot se janë 114 vende vende vakante në FOTO/ Administrata çel konkurset për punonjës të rinj, qindra vende vakante nga SHISH-i, Garda e ministritë krijohen rreth 1,000 vende pune për të rinjtë Vende të lira pune; KONTRATË PUNE PËR KOHË TË CAKTUAR - TË PACAKTUAR Download 67. 073 persona gjatë këtij viti. You are here. jashte shteti, Fier · Elbasan · Durres · Korce · Shkoder · Vlore · Berat · Lezhe · Diber · Kukes · Gjirokaster · Tirane Shpallje për vende të lira pune – Policia Bashkiake · Njoftim në shtyp për vend të lirë pune - Këshilltar dhe Koordinator për Mbrojtjen e Fëmijëve vende vakante ne tirane per kategori te ndryshme dhe oferta pune profesionale online. - Specialist Fusha e Mjekësisë në Sektorin e Kujdesit Shëndetësor Parësor Spitalor, Agjensia Përmet. Puka kufizohet në veri dhe në perëndim me Bashkinë e Vaut të Dejës, në lindje me Bashkinë Fushë Arrëz dhe në jug me Bashkitë Mirditë dhe Lezhë. easycounter. Në Drejtorinë Arsimorë Tirana Qark, sipas drejtoreshës Eglantina Metani janë 49 vende vakante për mësues. “675 vende vakante janë të hapura në nivelin bazë, pra në nivel specialistësh, që do të thotë këto vende pune janë të hapura për të gjithë ju. Tiranë. Ata që plotësojnë kriteret e bëra publike në shpalljen e vendeve vakante mund të dorëzojnë dokumentet deri me datën 2 tetor. Shoqëri Sigurimi me qendër në Tiranë njofton për 11 (njëmbëdhjetë) vende vakante në vende pune Sherbime te Klienteve GLOBBUS Group SH. Since the 1998 in the Albanian market, ABCom is the first ISP, to launch for the fist time the 3N1 (3in1) - Triple play service. Clicking addresses will find more information on the websites of the banks themselves. Lista e vendeve vakante aktive në MCA. Është një mundësi e shkëlqyer për studentët ekselentë të diplomuar brenda dhe jashtë vendit, duke filluar nga viti 2017 e në vijim, të Shpallje per vende vakante credins keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list Njoftime per vende te lira pune sipas UPT / Vende pune / FIM - Energjitikë, vende vakante. Shpërndaje. Aktualisht janë rreth 50 mijë vende vakante për infermierë në Gjermani dhe Spahn u shpreh se të huaj do të mbushin një pjesë të madhe të tyre. U. Shpallje për vende të lira pune – Policia Bashkiake · Njoftim në shtyp për vend të lirë pune - Këshilltar dhe Koordinator për Mbrojtjen e Fëmijëve Vende të lira në Administratë Publike. Ndërkohë, janë edhe 13 vende pune për pozicionet inspektor antikontrabande, specialist hetues e komandant grupi në të cilat konkurrimi është i hapur. ”Nënë Tereza” njofton Përvojë pune të Ajo sqaron gjithashtu se vendet vakante janë krijuar nga krijimi i ministrive të reja, por dhe duke larguar nga detyra çdokënd që me një kontratë të përkohshme ka marrë një vend pune pa respektuar procedurat ligjore. Aplikimi përfundon pasi të keni klikuar mbi butonin “Apliko tani” mbi shpallje të listuar në ‘VENDE VAKANTE”. Vende Vakante. 14/01/2017. Rama thotë mirëmëngjes dhe shpall 16 vende të lira pune. Institucioni i Komisionerëve Publikë ka shpallur gjashtë vende vakante në organikën e tij. Kuvendi shpall tre vende vakante në Këshillin Drejtues të RTSH Librezë pune ose vertetime te tjera që provojnë përmbushjen e kriterit ligjor të përvojës Ndaj Drejtoria Arsimore e Tiranës ka mbi 70 vende vakante të cilat mësuesit me kontratë por edhe të tjerë nga portali “Mësues për Shqipërinë” kanë mundësi të konkurojnë për këtë vend pune. Vënde të lira pune - 2017. Home · Njoftime; Vende vakante pune. Lista e vendeve lira te punes,vende vakante ne administrate. Njoftim mbi rezultatet e verifikimit paraprak të kandidatëve për procedurën e konkurrimit: NJOFTIM PËR VEND PUNE. Rama sqaron se për këto vende vakante ka afat për aplikime është deri në 23 tetor. shembull kerkese pune kerkese per aplikim … Janë 803 vende të lira pune në administratë ku do të rekrutohen direkt studentë ekselentë pa pasur nevojë për konkurs përmes Departamentit të Administratës Publike. Njoftim per vende pune te lira ne administrate. com Shpallje per vende vakante. Regjistrohu për të rejat e fundit. Drejtoria Rajonale SHK Punësimit Shkodërnjofton se janë të gjithsej 385 vende vakante pune. Pra, mund të them që kemi një raport të mirë të kandidatëve që duan të aplikojnë për një vend pune. Ky institucion kërkon të punësojë specialist finance, specialist të burimeve njerëzore, specialist IT dhe specialist protokoll/arkive. Punesimi ne administrate, Vende te lira pune ne administrate, Punesimi ne administrate, 1000 vende vakante ne 2016. Kërkesat e veçanta për këtë vend pune janë: Të zotërojë një diplomë “Master profesional” në studimet e larta universitare në Fakultetin e Drejtësisë. vende te lira pune. 374 punëdhënës janë regjistruar në faqen zyrtare të Shërbimit Kombëtar të Punësimit, ku dhe kanë publikuar vendet e lira të punës në kompanitë e tyre, ndërkohë që në total janë rreth 4740 vende pune vakante. Të interesuarit mund të dorëzojnë dokumentet për aplikim deri më datë 7 dhjetor 2015, çdo ditë nga ora 12:00 - 14:00. Procesi filloi sot dhe do të zgjasë deri në plotësimin e çdo shkolle me mësuesit përkatës. “Classic Print” ofron shërbimet më cilësore në tregun e printimeve si gazeta, revista, libra, materiale publicitare, certifkata, fatura të cilësisë të lartë me elementë sigurie, të cilat janë një pjesë e gamës së artikujve që ofron kjo shtypshkronjë. 0. 10. Zgjedhjet e 18 qershorit, 338 vende vakante pune. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shpallur vende vakante për 11 vende vakante pune. al Këmbimet valutore: Departamenti i Thesarit manaxhon pozicionet e hapura valutore qe rrjedhin nga aktiviteti i bankes dhe ofron kuotime per transaksionet e kembimeve valutore te kerkuara nga klientela e bankes. Kjo është një iniciativë e re, në kuadër të dy vendimeve më të fundit të Qeverisë Shqiptare, për punësimin e studentëve të ekselencës në institucionet e administratës shtetërore. ofron vende te lira puna si : - 6 Montera - për montimin e dyerve per garazha Perparesi kan kandidatet me pervoj ne montim : – te dyerve per garazha, - pervoj ne punimin dhe montimin e dyerve nga alumini ose plastika - punime me metal ,Konstrukcione ose fasada ,etj. Punesimi ne administrate, 1000 vende vakante ne 2016. Vende vakante ne institucionet shendetesore Autoriteti Shendetesor Rajonal Tirane, shpall konkursin per vende te lira pune : • 1 Mjek Stomatolog. Të gjitha vendet vakante janë për drejtor drejtorie. Dy ditë pasi i shkarkoi drejtuesit e këtyre institucioneve, Edi Rama është angazhuar edhe vetë në zgjedhjet e Ora News - Punimësimi i Infermierëve, nga 420 vende vakante aplikojnë mbi 3400 persona Autoritetet shëndetësore bëjnë të ditur se çdo vend i ri pune do të shpallet në këtë Vende të lira Pune – Drejtoria Rajonale e Punësimit Shkodër Drejtoria Rajonale SHK Punësimit Shkodërnjofton se janë të gjithsej 385 vende vakante pune. 2019